У світі спорту

Good News about Ukraine
Наша красуня!
Львів’янка Наталія Морквич перемогла на етапі Кубку світу з фехтування на візках, який відбувся у м.Піза, Італія.
Вітаємо!

Український контент додає 4 нові світлини.

2 год
Національна паралімпійська збірна команда України потужно завершила кубок світу: українці перші! ❤️
Сьогодні, 22 березня, в прикінцевий день змагань кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що з 18 по 22 березня проходив в Японії, м.Саппоро, національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону, виборовши у біатлоні, спринт, 9 високих нагород, серед яких 4 золотих, 1 срібна та 4 бронзові медалі, яскраво підвела фінальну риску не тільки змагань у біатлон...
Показати більше...

Gazeta.ua

47 хв
Моодчинка! Вітаємо!!! 🙂
Українська тенісистка Марта Костюк здобула свою першу перемогу в основній сітці професійного турніру ITF. Про це повідомляє sapronov-tennis.org. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська переможниця Australian Open. Життя за межами корту На старті 15-тисячника в турецькій Анталії 14-річна ...
GAZETA.UA

Медальний залік Універсіади-2017: Україна залишилася в десятці

Українська біатлоністка блискуче здобула "срібло" на престижних змаганнях

СЬОГОДНІ
0

320
Українська біатлоністка Яна Бондар здобула срібну нагороду у гонці з масовим стартом на зимовій Всесвітній універсіаді в Алмати.

Жеребкування Ліги Європи. Шахтар на виїзді зіграє з Сельтою

У понеділок, 12 грудня, відбулося жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи-2016/17 з футболу.
Як відомо, Україну навесні представлятиме лише донецький Шахтар. Нагадаємо, "гірники" впевнено виграли свою групу, тому будуть "сіяними" під час жеребкування стартової стадії плей-офф.
Зауважимо, що серед потенційних суперників донеччан значилися Манчестер Юнайтед, Боруссія Менхенгладбах, Вільярреал та Атлетик з Більбао.

Визначились всі учасники 1/16 Ліги Європи

09 грудня відбувся останній тур групового раунду Ліги Європи, за результатами якого визначились всі учасники 1/16 фіналу турніру.
Команди, які вийшли з першого місця: "Фенербахче", АПОЕЛ, "Сент-Етьєн", "Зеніт", "Рома", "Генк", "Аякс", "Шахтар", "Шальке", "Фіорентина", "Спарта" Прага, "Османліспор".

Стали відомі всі учасники плей-офф Ліги чемпіонів

Після завершення 6-го туру групової стадії Ліги чемпіонів стали відомі всі учасники плей-офф турніру. З першого місця у своїх групах вийшли наступні команди: Арсенал, Наполі, Барселона, Атлетико, Монако, Боруссія Д, Лестер, Ювентус. З другого місця у своїх групах вийшли наступні команди: ПСЖ, Бенфіка, Манчестер Сіті, Баварія, Байєр, Реал, Порту, Севілья.
Виступи у плей-офф Ліги Європи продовжать наступні команди: Лудогорець, Бешикташ, Боруссія М, Ростов, Тоттенгем, Легія, Копенгаген, Ліон.